czwartek, 17 marca 2016

Westowe gadżety na aukcję charytatywną

Tym razem włączyłam się z westowymi gadżetami w kolejną akcję


"Elfik to ok 8-9 miesięczny szczeniak średniej wielkości. Pies zjawił się nagle przy płocie pewnej posesji w Lęborku i nie było by to dziwne, gdyby nie to że podnosił tylko głowę. Gdy schronisko w Dąbrówce podjęło interwencję Elfik natychmiast trafił do weterynarza. Na miejscu okazało się że pies jest wychudzony i ma złamane 2 łapki. Złamania są stare, więc ktoś prawdopodobnie go tam wyrzucił bo raczej z nieba nie spadł :-/ Przednia łapa pomimo konsultacji z lekarzami weterynarii nie nadaje się do operacji, kość jest zmiażdżona, nie ma w niej czucia, może zostać jedynie amputowana. Psiak na niej nie staje, używa tylko trzech łapek w tym złamanej. 

Tylna łapka została zoperowana, kość złożono wstawiając blaszkę, ale niestety nie chce się goić.Cały czas jest otwarta rana, sączy się krew z ropą. Potrzebna jest reoperacja łapki, by mógł normalnie funkcjonować. Poza tym Elfik jest wesołym, kochanym, energicznym psiakiem. Chciałby jak każdy inny szczeniak biegać , bawić się, szaleć z innymi psami, niestety trzeba go ograniczać do czasu aż nie zostanie wykonana druga operacja, a nóżka się w pełni nie zrośnie. Bardzo Was prosimy o wsparcie i pomoc w pokryciu kosztów operacji Elfika. To młody i cudowny psiak, nie chcemy żeby cierpiał. Chcemy mu pomóc odzyskać sprawność, by mógł bawić się jak każdy inny piesek. 
Dla osób, którym los Elfika nie jest obojętny podajemy numer konta.
Otoz Animals 
Przytulisko w Dąbrówce koło Wejherowa 
74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 
koniecznie z dopiskiem "Dla Elfika DT" lub paypal. kasia.rutkowska22@wp.pl

Dla niego liczy się każda złotówka.

Aktualizacja. Elfik przeszedł operacje została wstawiona blaszka a noga poskładana. Od operacji mija prawie 6tyg. Czekamy aż łapka całkowicie się zrośnie. Zbieramy teraz na wyciągniecia blaszki , która w momencie zrośnięcia kości będzie niepotrzebna a Elfik po ściągnięciu szwów gotowy do adopcji . Elfik ma dwie złamane łapy i prosi o Wasze wsparcie. 
Psiak jest podopiecznym OTOZ Animals Przytulisko w Dąbrówce. 
W tej chwili przebywa U Kasi w domu tymczasowym."
Kasia przygotowała fajne gadżety na aukcję,
a ja ze swej strony dorzuciłam swoje 3 grosze...


Zapraszam na Bazarek dla Elfika


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za cenne uwagi i odwiedziny, zapraszam ponownie