poniedziałek, 1 września 2014

Dalie albo georginie. czyli ogród mojej Mamy

Próbowałam udekorować ogród daliami, 
ale tylko przez jedno lato - potem dałam sobie spokój... 
za dużo drzew i za ciemno


Moje dalie zamieszkały na działce mojej mamy,
wzbogacając Jej kolekcję:
9 komentarzy:

 1. P I Ę K N E, takie żółte mam w wazonie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem.... dalie zawsze były ulubionymi kwiatami Mamy....

   Usuń
 2. Przepiękne kwiatu też uprawiam dalie w moim ogrodzie :) Ostatnio ogródek musiał zostać troszkę rozkopany ponieważ montowana było przepompownia ścieków ale na szczęście dalie ocalały ;) i cały czas zdrowo rosną i dzięki nim ogródek ładnie pachnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne kwiaty :) w twoim ogrodzie musi przepięknie pachnieć. W moim ogrodzie zaszło ostatnio troszkę zmian zostały zamontowane np systemy nawadniania naziemnego dzięki czemu za jednym naciśnięciem guzika będę mogła dostarczyć moim roślinkom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne kwiaty :) Gratulacje. W moim ogrodzie teraz jak co roku stawiana się długa wiata z drewna która będzie ochraniać roślinki przed wiatrem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny ogród widać, że wkładasz w niego całe swoje serce. Ja najbardziej lubię koszenie trawnika :) uruchomienie takiej męskiej kosiarki sprawia mi najwięcej przyjemności.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne kwiaty :) Gratuluję pięknego ogrodu. Obserwuję Twój blog już od dawna i nadziwić się nie mogę jaką masz rękę do kwiatów. Sam uprawiam ogródek przy domu naszym ale jeszcze długi czas przed nami zanim urosną wszystkie roślinki, które zasadziłem w tym roku. Staram się dbać o nie jak najlepiej, regularnie przycinam ale też kupuję na http://www.substral.pl/ wszystkie specyfiki do roślin więc mam nadzieję, że ogród będzie piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dobry artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wcześniej również dość mocno interesowałam się samym ogrodnictwem, lecz teraz najbardziej ciekawi mnie rolnictwo. Jestem zdania, że tak jak napisano w https://kalendarzrolnikow.pl/7868/rolnictwo-cyfrowe-szansa-na-wzrost-efektywnosci-w-rolnictwie to rolnictwo cyfrowe faktycznie może wpływ na wzrost efektywności.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za cenne uwagi i odwiedziny, zapraszam ponownie